Ką apie viešbutį pasako interjere naudojami lipdiniai?

Galima pastebėti, jog daugelis viešbučių yra įsikūrę miestų senamiesčiuose, kurių pastatai dekoruoti įvairiais senovės puošybos elementais, menančiais anų laikų architektūrinį paveldą. Dėl to, natūralu, jog viešbučiai, įsikūrę tokiuose pastatuose, siekia išlaikyti stilistikos vientisumą ir renkasi to laikmečio dvasią atitinkantį interjerą, pripildytą puošniais lipdiniais.  Tuo tarpu, toliau nuo miesto centro įsikūrę viešbučiai ir kiti pramogas siūlantys kompleksai renkasi elegantišką, lipdiniais dekoruotą interjerą dėl kitokio kriterijaus – siekdami atspindėti paslaugas, orientuotas į didesnes pajamas turinčius žmones. 

Dekoruojami viešbučių holai, restoranai, taip pat dekoro negailima koridoriams bei paradinėms laiptinėms. Didelis dėmesys skiriamas ir kambarių puošybai, galioja nerašyta  taisyklė – kuo žemesnės klasės numeris, tuo dekoro jame mažiau, tad didžiausias dėmesys skiriamas aukščiausios klasės kambariams, kuriuose įrengiami dekoratyviniais elementais dekoruoti židiniai, naudojamos konsolės, kolonos ar piliastrai. 

Dekoro detalėmis papildytas interjeras suteikia jaukumo, kurio ieško viešbutyje apsistojantis klientas. Na, o žvelgiant iš verslo perspektyvos, naudojant dekorus galima lengvai ir ekonomiškai sukurti viešbučiui išskirtinumą, prabangos įspūdį ir suteikti papildomą vertę, to pasekoje gaunant papildomos grąžos iš investicijų – tai pasaulyje senai patikrintas kelias. 

Naujame Structum” žurnalo numeryje toliau tęsėme temą apie interjero vertės pakėlimą dekoruojant lubas ir sienas lipdiniais, ir apie tai, kaip šią tendenciją plačiai naudoja viešbučių, restoranų bei pobūvių salių kūrėjai. Plačiau skaitykite čia. 

Kitos naujienos


Paveikslelis

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti

Grožio salonų interjeras: nuo subtilumo iki prabangos

Grožio salonas – vieta, glaudžiai siejama su estetikos pojūčiu. Čia apsilankęs klientas, prieš įvertindamas specialisto darbą, dažniausiai atkreipia dėmesį į aplinką – sienų…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kodėl viešbučiai taip noriai investuoja į interjerų dekoratyvumą?

Naująjame STRUCTUM žurnale, išleistame prieš pat parodą RESTA, rašėme apie viešbučių interjerų dekoravimo svarbą bei įtaką gerai svečių savijautai.

Peržiūrėti

Klasika alsuojantis Vilniaus „Sugamour“ restorano dekoras

„Classic Line Decor“ dekoravimo detales galite išvysti ir populiariame „Sugamour“ restorane Vilniaus senamiestyje. Apie išskirtinio restorano interjero kūrimą pasakoja dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja.

Peržiūrėti
Paveikslelis