Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės, tokios kaip: lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių puošybai. Dekorų asortimentas itin platus – galima išsirinkti moldingus, tinkančius įvairiausiems interjero stiliams: baroko stiliui būdingas puošnus dekoras su raižiniais, lygių ir griežtų formų moldingai ypač tiks minimalistiniam interjero stiliui. Moldingai, ar išskirtiniai lubų apvadai, sienų juostos, klasikinės grindjuostės ne tik įkvėps stilistinės išraiškos namams, bet ir pravers keičiant patalpų geometriją. Dekoro elementų pagalba paaukštinamos, praplatinamos erdvės, o skirtingų formų, ornamentų bei spalvinės gamos apdailos juostos zonuoja patalpas”. – dizainerė J. Kazmazovskaja.

Paveikslelis
Paveikslelis

Itin dažnai interjere naudojamas lubų apvadas (moldingas) , patalpai suteikiantis aukščio ir dažnai praverčiantis formuojant paslėptą užuolaidų karnizą. Naudojant moldingą sukuriama vizualiai aukštesnių lubų ir erdvesnės patalpos iliuzija. Lubinės juostos, taip pat, yra nepakeičiama priemonė, slepiant statybinį broką (pavyzdžiui, nepakankamai statų kampą tarp lubų ir sienų). Ne gana to, moldingai vis dažniau naudojami formuojant paslėptą LED apšvietimą. Dar keletas vis didesnę paklausą įgaunančių dekoro detalių  –  dekoratyvinės lubų „rozetės“ bei grindjuostės. Lubinės „rozetės“ ne tik papuošia lubas, bet ir įkvepia naujos gyvybės paprastam šviestuvui. Tuo tarpu, grindjuostės naudojamos siekiant sustiprinti kambario stilistinę išraišką bei pakeisti patalpos geometriją. Grindjuostes dažant tokia pačia spalva kaip ir grindis, patalpa atrodo sumažinta, o kontrastinga grindjuosčių spalva atvirkščiai, praplatins erdvę ir pasitarnaus kaip dekoro akcentas.

Sukurkite gražią, išskirtinę ir intriguojančią aplinką, pasitelkę savo fantaziją ir apdailos priemones: moldingais sukurkite dekoratyvinį židinio portalą, „įrėminkite“ ant sienos kabantį televizorių, padailinkite langokraščius, durų nišą, stilingomis grindjuostėmis optiškai praplėskite patalpas, o dekoratyvinėmis rozetėmis pagyvinkite lubas. Reikia patarimų? Mes pasiruošę Jums padėti – pakonsultuosime, kaip korektiškai parinkti ir suderinti apdailos juostas Jūsų sienų bei lubų dekorui.

Paveikslelis

Kitos naujienos


Paveikslelis

Sienų dekoras

Klasikinis interjeras – įkvėptas Antikos ir Renesanso. Jis ilgą laiką buvo neįsivaizduojamas be romėniškų kolonų, grakščiai remiančių aukštas patalpų lubas.

Peržiūrėti

Namus „įrėminkime” kaip tikrą meno kūrinį

Žurnale „Mano namai“ kalbame apie interjero linijas, kurios gali skirti eilinį interjerą, nuo turinčio charakterį. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio nekrinta į akis, nepastebimai pakylėja bendrą interjero vaizdą į aukštesnę kategoriją. Tos linijos – “Classic line decor” reljefinės apdailos juostos, taikomos tiek lubų, tiek grindų kraštavimui, sienų panelių formavimui. Tik kelios linijos, tarsi keli baigiamieji štrichai, išbaigiantys namų paveikslą,

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kada klijuojamos lubų ir sienų juostos, grindjuostės? Apdailos meistrai pataria

Vienas sudėtingiausių ir tuo pačiu maloniausių darbų – rūpintis savos aplinkos jaukumu. Jei namuose vyksta pokyčiai, o namų apdailos darbų nusprendėte imtis patys, dalinamės keliais svarbiais patarimais, kas svarbu, atliekant sienų ir lubų apdailą.  Dažniausiai kylantis klausimas: kada ir kaip klijuojamos lubų juostos? Ar prieš klijuojant juostas reikia sienas nudažyti/ištapetuoti, ar tai atliekama jau po juostų klijavimo? Kada klijuojamos grindjuostės? Štai kas svarbiausia.

Peržiūrėti

Dekoro elementai namų interjere: sparčiai augantis populiarumas

Tikriausiai daugelis interjerų neįsivaizduojami be tam tikrų dekoro elementų. Tai ypač būdinga modernaus klasikinio dekoro (angl. classic decor) stiliaus gyvenamosioms ar komercinės paskirties…

Peržiūrėti
Paveikslelis