Kada klijuojamos lubų ir sienų juostos, grindjuostės? Apdailos meistrai pataria

Vienas sudėtingiausių ir tuo pačiu maloniausių darbų – rūpintis savos aplinkos jaukumu. Jei namuose vyksta pokyčiai, o namų apdailos darbų nusprendėte imtis patys, dalinamės keliais svarbiais patarimais, kas svarbu, atliekant sienų ir lubų apdailą.  Dažniausiai kylantis klausimas: kada ir kaip klijuojamos lubų juostos? Ar prieš klijuojant juostas reikia sienas nudažyti/ištapetuoti, ar tai atliekama jau po juostų klijavimo? Kada klijuojamos grindjuostės? Štai kas svarbiausia.

  • Pirmiausiai paruoškite sienas ir lubas: jos turi būti nuglaistytos ir be dulkių, visiškai švarios, sausos, padengtos pirmuoju grunto sluoksniu.
  • Paruošus sienas ir lubas, klijuojamos lubų juostos. Priklijavus juostas, užakrilinkite briaunas besiliečiančias su sienomis ir lubomis, užglaistykite mikro tarpelius juostų sujungimuose .
  • Trečias žingsnis – lubų dažymas. Lubų juostos dažomos drauge su lubomis.
  • Baigę lubų apdailą, imkitės sienų: klijuokite tapetus, dažykite sienas.
  • Pabaigus dažyti ar tapetuoti sienas, įrengiamos grindys.
  • Paskiausias darbas – grindjuosčių klijavimas ir dažymas ant jau įrengtų grindų.

Kruopščiai atlikę sienų ir lubų apdailą, netrukus pastebėsite, kaip pasikeitė namai. Naudojamos tokios namų dekoro detalės, kaip lubų ir sienų juostos, grindjuostės, neatpažįstamai pakeičia patalpą, papuošia, suteikia užbaigtumo ir išskirtinumo. O imtis apdailos darbų visai nesudėtinga: žinodami visą lubų apdailos procesą, sumontuoti juostas, grindjuostes nesunkiai galite patys.

Galerija

Kitos naujienos


Paveikslelis

Ištaigingos grindjuostės. Paprastos gudrybės – neįprastas rezultatas

Virš grindjuostės (pvz. SK-4018) palikite apie 4 cm aukščio sienos tarpą ir priklijuokite papildomą sieninę juostą (pvz. PCR-6076). Nudažykite grindjuostę, sienos tarpą bei plonąją viršutinę sieninę juostelę baltai. Rezultatas Jus tikrai sužavės.

Peržiūrėti

Kada verta rinktis lubų rozetes?

Lubų dekoravimas tampa vis populiaresnis: jį renkasi ir kuriantys išraiškingesnį, daugiau detalių turintį interjerą, ir subtilaus, minimalistinio interjero mėgėjai. Pastariesiems lubų dekoravimas gali tapti viso interjero akcentu.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Lubų ir sienų juostos. Kaip montuoti? Apdailos juostų montuotojai-dekoratoriai pataria

Prieš rinkdamiesi sienų ir lubų dekoravimo detales, turite gerai apgalvoti, kuriose vietose jos bus montuojamos, kokio ornamento ir kiek sienų ir lubų juostų Jums reikės.Įsigiję dekoro elementus ir nusprendę juos sumontuoti patys, dirbkite pagal profesionalių meistrų nurodymus, pateiktus šiame straipsnyje.

Peržiūrėti