Įgyvendinti projektai

Prabangios juvelyrikos kūrėjo „Cartier“ žiedo Clash reklaminis klipas

2019-ųjų metų lapkričio mėnesį turėjome galimybę prisidėti prie neeilinio projekto – visame pasaulyje žinomo prabangios juvelyrikos kūrėjo „Cartier“ papuošalų kuriamo reklaminio klipo. Naudodami mūsų  „Classic Line Decor“ dekoro elementų kompozicijas sukūrėme maištingumu, elegancija bei prabanga pulsuojančią sceną, kuri buvo skirta naujo žiedo „Clash“ pristatymui. Atmosferai sukurti buvo naudotas klasikinis sienų dekoras, kuris sukurtas derinant kompozicijas iš skirtingo pločio sieninių juostelių.

Opera ant ratų „Tarnaitė ponia“

Prisidėjome kuriant unikalią karantino patirtį – keliaujančią operą „Tarnaitė ponia“.  Ši opera nominuota į Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimą – pandemijai atsparus teatras! „Tarnaitė ponia“ buvo išties įspūdinga – logistikos bendrovės „Girteka Logistics“ vilkiko priekabos viduje scenografė Sigita Šimkūnaitė sukūrė dekoracijas, kurioms panaudoti sienų ir lubų puošybos elementai bei aksesuarai iš „Classic Line Decor“ asortimento. Ryškūs kostiumai, suderinti su spalvinga scena, prikaustė žvilgsnį – pasigrožėkite keliais archyviniais kadrais. Aplodismentai visiems atlikėjams ir režisieriui G. Šeduikiui!

Privatus interjeras, kurį kūrė Beata Senkevič InterDio”

Interjeras, įprastai nuosaikus ir baltas, gali tapti elegantišku ir rafinuotu, vos kelių sieninių juostelių pagalba, paneliuojant rėmeliais sienų plokštumas. Itin gražiai ir efektingai baltame interjere gali suskambėti viena, ryški, sodri spalva. Kad ir tamsiai mėlyna! Ypač, derinyje su panašaus kolorito tekstiliniais tapetais įrėmintais reljefinėmis juostelėmis, papildant dekorą skirtingomis faktūromis, derinant matinius dažus su blizgiu tapetų paviršiumi. Lubinės juostos bei grindjuostės vainikuoja visas erdves pabrėžiant interjero vientisumą visuose kambariuose. Santūriai modernus, baltas interjeras ir ryškios, sodrios spalvos paneliuotas sienų paviršius – efektingas derinys!

Privatus interjeras, kurį kūrė Beata Senkevič InterDio”

Tokiam puošniam miegamojo interjerui itin tinka daugiasluoksnė lubų apdaila, suteikiant lubų plokštumai daugiau tūrio, apimties, šviesos, vizualiai paskirstanti akcentus interjere. Vaikų kambario sienų rėmeliams panaudoti augaliniais motyvais dekoruoti kampai, tai suteikia dar daugiau puošnumo, labiau romantišką, neo-rococo stilių. Siauro kolidoriaus sienos sumaniai dekoruotos veidrodžiais įrėmintais reljefiniais sieniniais apvadais, kas erdvei suteikia daugiau gylio ir prabangos.

Penkiasdešimt pilkų atspalvių – privatūs namai. Interjerą kūrė RivjeraLiving”

Kuriantiems jaukų namų interjerą tenka susidurti ir su netaisyklingo perimetro sienomis, itin mažais, ar siaurais kambarėliais, natūralaus apšvietimo stoka. Visa tai, sumaniai pritaikius sienų dekoro sprendimus, galima vizualiai spręsti ir koreaguoti. Šviesos ir reljefinių juostų pagalba, interjeras transformuojasi, atgyja akyse. Atsiveria galimybės žaisti optine iliuzija, sienų panelių – rėmelių proporcijomis, modeliuoti erdvę, segmentuoti nuobodžias, ilgas sienų plokštumas, vizualiai formuoti, naujai išnaudoti lubų karnizus, kurti ryškiai išreikštą interjero stilių įvairaus tūrio kambariuose. Į modernius interjerus, šiuolaikinės statybos butus, sugrįžusi sienų ir lubų paneliavimo tradicija tapo, ko gero, didžiausiu mūsų dešimtmečio atradimu, atvėrusiu namų duris elegantiškai stiliaus geometrijai, naujai išreikštai tradicijai, įvairesniam namų interjerų braižui, o svarbiausia, funkciškai ir stilistiškai, šio dekoro pagalba, transformuojamoms erdvėms.

Viešbutis „PACAI“

Viešbutis Vilniuje „Kempinski Hotel Cathedral Square“, kambarys „Deluxe“

Kas geriau, už garsius viešbučius, supranta klasikinio inerjero vertę? Juk tinkamai įgyvendinta, nuosaiki interjero klasika ir yra tikroji prabanga, kuri patinka visiems, veikia raminančiai, parodo viešbučio klasę. “Kempinski” viešbutis, atliepia išrankiausių svečių išlavintą skonį ir diktuoja sostinės iterjerams klasikinio, gero estetinio skonio, standartus.

Itin aukštus „Kempinski” viešbučio kambarius, „Classic line decor” papuošė klasikinio stiliaus grindjuostėmis ir lubų apvadais. Dėl tokio erdvaus šių patalpų tūrio, pasirinktas lubų karnizas itin platus, daugiasluoksnis. Siekiant lubinį apvadą vizualiai dar paplatinti, po juo paliekant nedidelį tarpą ant sienos pritvirtinanta dar viena, papildoma, juostą. Viską nudažius baltai, išgautas vientiso, itin plataus ir puošnaus, lubų apvado efektas. Tokie lubų apvadai padeda atsiskleisti papildomo lubų apšvietimo linijoms,
„Classic line decor” apdaila ne tik suteikia luboms papildomo tūrio, saikingos prabangos, bet ir kuria jaukų, elegantišką interjero stilių, gražiai įrėmina kambarį.

Desertų restoranas „Sugamour“ 

Kartu su dizainere Jekaterina Kazmazovskaja kūrėme vieno lankomiausių desertų restoranų Lietuvoje interjerą, kuriam būdingas estetikos ir elegancijos derinys. Restorane puikuojasi gracingi baldai bei modernūs šviestuvai, kontrastuojantys su sienų dekorui naudotais poliuretaniniais lipdiniais. Stengėmės sukurti vietą ir atmosferą, kuri žadintų ne tik malonius degustacinius pojūčius, tačiau būtų jauki ir „skani” akims.

Paroda „RESTA’15″

Džiaugiamės galėję savo gaminius pristatyti didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje statybų parodoje „RESTA’15″. Šiam renginiui ruošėme ekspozicijas, skirtas įkvėpti idėjų namų interjero dekorui. Mūsų tikslas buvo atskleisti, jog klasikiniais dekoro elementais galima sukurti unikaliausius dizaino sprendimus. Žaidžiant su dekoratyviniais kampukais suformuojami reljefiniai lubų ornamentai, o dekoratyvinės rozetės gali virsti išskirtiniu sieniniu laikrodžiu, tad viskas priklauso tik nuo mūsų pačių vaizduotės.

„Sigmutės Kiemelis“ pokylių salės

Džiaugiamės galėję sukurti ypatingas erdves pokylių salėms „Sigmutės kiemelyje“. Grakštumą ir rafinuotumą interjerui suteikia klasikiniai, augalinių motyvų elementai, dengti aukso folija, dekoratyvinėmis juostomis įrėminti sendinti veidrodžiai, reljefiniai kolonų apvadai ir paauksuoti lubų ornamentai, išryškinantys prabangaus sietyno grožį. Visos interjero detalės kartu kuria ypatingą erdvę Jūsų renginiams, šventėms bei gurmaniškoms vakarienėms.

Pobūvių salė Vilniuje „Sigmutė”

Lankantis restorane mūsų emocijas ir jausmus žadina ne tik gardus maistas, tačiau labai svarbų vaidmenį vaidina ir supanti aplinka. Prabangiam bei iškilmingam efektui sukurti restorane „Sigmutė” naudoti klasikiniai sienų ir lubų dekoro elementai. Apdailos juostelių kompozicijomis suformuoti sienų rėmeliai, o dekoratyviniai, ažūriniai lipdiniai puošia lubas tarsi nėriniai.

Desertinė „Pinavija“

Pinavija – tai dešimtmetį skaičiuojanti desertinė, kurioje laukiamas kiekvienas, trokštantis paragauti unikalių, ilgaamžėmis tradicijomis apipintų kepinių bei desertų. Siekiant atskleisti išskirtinę, tradicinę dvasią ir sukurti šiltą namų atmosferą, interjere pasirinkta komponuoti klasikines sienų dekoro juosteles, iš jų sudėliojant stačiakampes kompozicijas ir įrėminant sieninius veidrodžius.

Restoranų ir pobūvių centras „Belmontas“ – „Arkų“ salė

Elegantiška „Arkų“ salė yra išskirtinė, prabanga alsuojanti vieta pobūviams. Interjerą įrėmina didžiulės arkos, puošia sienų bei lubų dekoro elementai, dekoratyviniai piliastrai bei frizai su išskirtine XIX a. tapybos darbų kolekcija. Dėl rafinuotos bei jaukios atmosferos šią salę ypač pamėgo ekskliuzyvinių pobūvių megėjai.

Restoranų ir pobūvių centras „Belmontas“ – „Didžioji“ salė

Salė įkurta vietoje ant šlaito terasos, iš kurios atsiveria romantiški vaizdai, o vidinė erdvė gniaužia kvapą savo didybe. Interjero sienas puošia antikvariniai meno kūriniai bei senovinis gobelenas. Puošnų įvaizdį sustiprina klasikinio stiliaus detalės: sendinti, vintažiniai veidrodžiai, sienų bei lubų apvadai ir didingos kolonos.

Privatūs namai Rygoje

Privatūs namai Švedijoje (Stokholme)

Privatūs apartamentai, įkurti lofte. Interjero dizainerė – Donata.

Šis projektas yra puikus įrodymas, jog klasikinės dekoro detalės puikiai dera ne tik istorinių, didingus senus laikus menančių pastatų, tačiau ir moderniame šių laikų interjere. Privačiame lofto stiliaus bute sienos dekoruotos Classic Line Decor juostelėmis ir aksesuarais, iš kurių suformuoti rėmeliai. Detalės dažytos, pritaikant derančią spalvą pagal bendrą patalpos koloritą.

Sužinokite apie naujienas pirmieji

Apie naujausius produktus, taikomas nuolaidas bei naudingiausius patarimus jums!
© 2024 Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas