Mūsų partneriai

Klasikiniai baldai ir interjero detalės visada buvo svarbi bet kokių namų ar biuro interjero dalis, suteikianti erdvei elegancijos, rafinuotumo ir prabangos pojūtį. Mums svarbu, kad klientams galėtume pasiūlyti ne tik išskirtinio dizaino, bet ir aukščiausios kokybės gaminius, todėl kruopščiai atsirenkame partnerius, su kuriais bendradarbiaujame.

Nuo individualių amatininkų dirbtuvių, kuriose baldų gamybos tradicijos perduodamos iš kartos į kartą, iki tarptautiniu mastu pripažintų gamintojų – mūsų partneriai yra vienas svarbiausių verslo aspektų, užtikrinančių, kad kiekvienas mūsų klientas rastų tai, kas atitinka jų skonį ir poreikius.

Paveikslelis

„Bellotti Ezio“

Tai ilgametes tradicijas turinti įmonė, garsėjanti itin aukštos kokybės bei išskirtinio dizaino prestižinių baldų gamyba. Įmonė buvo įkurta daugiau nei prieš 80 metų Italijoje, viename iš žymiausių pasaulio dizaino ir baldų gamybos regionų.

„Bellotti Ezio“ baldai yra žinomi dėl savo išskirtinės išvaizdos ir ilgaamžiškumo, todėl jie puikiai tinka tiems, kurie vertina prabangą ir savo namams nori įkvėpti išskirtinio žavesio. Šio gamintojo baldai išsiskiria klasikinio ir šiuolaikinio dizaino persipynimu, kurio pagrindinis akcentas – nepriekaištingas dėmesys detalėms ir subtili apdaila. Baldų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos – mediena bei audiniai, kurie suteikia baldams prabangos pojūtį.

Įmonės sėkmę lemia dešimtmečius kaupta patirtis, žinios ir patyrusių meistrų sumanumas. Visi gamybos etapai – nuo projektavimo iki galutinio produkto atliekami kruopščiai ir preciziškai, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas baldas atliktų ne tik savo pagrindinę funkciją, bet ir taptų tikru meno kūriniu. Dailidės, inkrustacijos meistrai ir dekoratoriai glaudžiai dirba kartu tam, kad sukurtų baldus, kurie atitiktų aukščiausius kokybės ir estetikos standartus.

Roberto Giovannini

Roberto Giovannini yra garsus medžio drožėjas ir baldų gamintojas iš Florencijos, Italijos. Savo aistrą medžio apdirbimui jis atrado mokydamasis prestižinėje Bartolozzi e Maioli meno dirbtuvėje. 1958 metais atidarė savo dirbtuves, kuriose ruošė jaunuosius drožėjus, perleidžiant jiems senąsias medžio apdirbimo tradicijas, bet, tuo pačiu, ir skatinant naujas idėjas.

Bėgant metams, Roberto Giovannini dirbtuvės išaugo į didelę įmonę, alsuojančią meistriškumu, prabangiu stiliumi ir aukščiausia kokybe. Kiekvienas gaminys kuriamas rankomis, atkreipiant dėmesį į smulkiausias detales, nuo medienos parinkimo ir apdirbimo iki galutinių dekoracijų.

Šiai dienai įmonėje dirba daugiau nei septyniasdešimt darbuotojų, o prekės ženklas įvertintas ne tik Italijoje, bet ir už jos ribų. „Roberto Giovannini” baldų parodų salės yra Florencijoje, Milane, Neapolyje, Teherane, Rijade, Šanchajuje, Pekine, Toronte ir Stambule.

Paveikslelis
Paveikslelis

Soher

Tai daugiau nei 75 metų patirtį turinti įmonė, garsėjanti klasikinio, prabangaus dizaino ir aukštos kokybės baldais bei interjero dekoro detalėmis. Kiekvienas gaminys rūpestingai gaminamas rankomis. Elegantiškas ir išskirtines baldų ir dekoro elementų kolekcijos skirtos miegamiesiems, biurams, svetainėms, valgomuosiuose ir komercinėms erdvėms visame pasaulyje.

Baldų ir dekoro detalių gamybai naudojamos tik kokybiškiausios medžiagos, tokios kaip: juodmedis, Amerikos riešutmedis, alyvmedis, rožmedis, beržas, Swarovski kristalai, kokybiška oda, aukso ir sidabro lapelių apdailos bei išskirtinės bronzos. Šios medžiagos pasirinktos dėl savo unikalumo ir ilgaamžiškumo. „Soher” kolekcijos įkvėptos klasikinių Europos stilių nuo isabelinio iki art deco, neoklasikinio ir avangardinio.

„Soher” pelnė tarptautinį pripažinimą ir, šiai dienai, įmonės klientai yra daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Verslo sėkmę pelnė išlaikydama kokybės įsipareigojimus ir pasitelkdama savo meistrų įgūdžius bei profesionalų talentą. Įmonėje dirba trečioji įkūrėjo šeimos karta.

Castro Lighting

„Castro Lighting” yra tarptautiniu mastu gerai žinoma apšvietimo sprendimų įmonė, įkurta 1978 metais, kuri garsėja savo išskirtiniais dizainais ir aukštos kokybės produkcija.

Per daugiau nei 45 gyvavimo metus „Castro Lighting” išlaikė savo ištakas ir tradicijas, supindama jas su naujoviškomis, šiuolaikiškomis idėjomis. Gaminiai pasižymi unikaliu stiliumi ir neprilygstamu grožiu, ypač kalbant apie varinius dirbinius.

Autentiškos, tradicinės portugališkos metalo apdirbimo technikos, kūrybiškumas ir menininkų meistriškumas nuolat žengia naujovių keliu. Taip sukuriama plati įvairių stilių produktų gama, tinkanti bet kokiam skoningam interjero dizaino projektui.

Paveikslelis

Sužinokite apie naujienas pirmieji

Apie naujausius produktus, taikomas nuolaidas bei naudingiausius patarimus jums!
© 2024 Visos teisės saugomos. Privatumo politika
Sukurta: PictureIDeas