Grožio salonų interjeras: nuo subtilumo iki prabangos

Grožio salonas – vieta, glaudžiai siejama su estetikos pojūčiu. Čia apsilankęs klientas, prieš įvertindamas specialisto darbą, dažniausiai atkreipia dėmesį į aplinką – sienų spalvas, baldų išdėstymą bei kitas interjero detales. Norėdami, kad klientas salone jaustųsi jaukiai, jų savininkai skiria vis daugiau dėmesio vidaus apdailai ir renkasi unikalius dekoro elementus.

Sienų apdailoje atsiranda vietos prabangai

Šiandien grožio studijose galima rasti tiek klasikinės, subtilios sienų apdailos pavyzdžių, tiek prabanga dvelkiančių interjero akcentų. Tačiau kuklumas vis dažniau lieka nuošalyje – salonai, norėdami suteikti interjerui išskirtinumo, renkasi nestandartinius dizaino sprendimus ar puošnias dekoro detales. Pavyzdžiui, rafinuotus sienų rėmelius ar aksesuarus, juostas su įvairiais ornamentais. Juostos sienoms dekoruoti yra itin pamėgtos prancūzų dizainerių, puikiai gebančių praskaidrinti subtilų grožio salonų interjerą puošniais dekoro elementais. Įkvėpimo iš jų semiasi ir lietuviai, kurie taip pat vis dažniau renkasi ornamentuotas sienų apdailos detales. Tokios puošmenos ne tik spinduliuoja elegancija, bet ir pagyvina erdvę. Tad drąsiai eksperimentuokite – kurkite naujus dekoro elementų derinius ir suteikite savo salono interjerui išskirtinį charakterį.

Lubų dekoras – jokio nuobodumo

Vienas populiariausių grožio salonuose naudojamų lubų dekoro elementų – juostos luboms. Tai elegantiška detalė, naudojama kampui tarp lubų ir sienų sušvelninti, suteikti luboms papildomos apimties. Juostos luboms ir gerai parinktas apšvietimas leis grožio salonui sužibėti naujomis spalvomis. Erdvė su šiomis detalėmis atrodys gilesnė, o interjeras ne toks griežtas. Norint suteikti salono interjerui žaismingumo, nenutolstant nuo solidaus įvaizdžio, galima rinktis įvairius lubų aksesuarus – detales su juostomis, gėlėmis, ornamentais, dekoratyvines rozetes ar kitas puošmenas. Tokie dizaino sprendimai neleis Jūsų salono erdvei tapti nuobodžia, o klientai galės mėgautis procedūromis jaukioje aplinkoje.

Veidrodžių svarba

Grožio studijų savininkai veidrodžiams skiria ypatingą dėmesį. Juk tai yra vienas pagrindinių salono elementų, galintis sukurti didesnės erdvės įspūdį ar pagerinti apšvietimą. Todėl renkantis veidrodį, svarbu atkreipti dėmesį į jo formą, dydį ir stilistiką. Jeigu grožio studijoje gausu dekoro elementų, nederėtų rinktis pernelyg įmantrių veidrodžių. Ir priešingai, jeigu patalpoms trūksta unikalių akcentų, tegul veidrodis tampa ne tik darbo įrankiu, bet ir puikia puošmena. Ypač stilingai atrodo veidrodžiai, dekoruoti sieninėmis juostomis ar dekoratyviniais kampukais.

Galerija

Kitos naujienos


Paveikslelis

Ką apie viešbutį pasako interjere naudojami lipdiniai?

Naujame STRUCTUM žurnale toliau tęsėme temą apie interjero vertės pakėlimą dekoruojant lubas ir sienas libdiniais, ir apie tai, kaip šią tendenciją plačiai naudoja viešbučių, restoranų bei pobūvių salių kūrėjai.

Peržiūrėti

Kada verta rinktis lubų rozetes?

Lubų dekoravimas tampa vis populiaresnis: jį renkasi ir kuriantys išraiškingesnį, daugiau detalių turintį interjerą, ir subtilaus, minimalistinio interjero mėgėjai. Pastariesiems lubų dekoravimas gali tapti viso interjero akcentu.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Klasika alsuojantis Vilniaus „Sugamour“ restorano dekoras

„Classic Line Decor“ dekoravimo detales galite išvysti ir populiariame „Sugamour“ restorane Vilniaus senamiestyje. Apie išskirtinio restorano interjero kūrimą pasakoja dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja.

Peržiūrėti

Kokios interjero dekoravimo tendencijos 2020 metais?

Štai kokias madas diktuoja garsiausi Europos interjerų kūrėjai ką tik praėjusioje parodoje „Salone del Mobile“ Milane. Kryptis aiški – NE plikoms sienoms! Sienų dekoras reljefinėmis juostelėmis ir aksesuarais tiesiog būtinas išbaigtam interjerui.

Peržiūrėti
Paveikslelis