Klasika alsuojantis Vilniaus „Sugamour“ restorano dekoras

„Sugamour“ – tai vienas lankomiausių desertų restoranų Lietuvoje, pasižyminčių išskirtiniu interjeru, kurį kūrė dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja. Prie šio projekto džiaugiamės galėję prisidėti ir mes. Vieno populiariausių „Sugamour“ restoranų, įsikūrusių Vilniaus senamiestyje ir pernai metais pelniusių gražiausios Vilniaus kalėdinės vitrinos titulą, interjerą puošia „Classic Line Decor“ dekoravimo detales. Vokiečių gatvėje įsikūręs „Sugamour“ ypatingas savo autentiškumu: restorano pastatą puošia arkiniai langai, pro kuriuos atsiveria visuomet gyvybe pulsuojančio senamiesčio vaizdai.

Paveikslelis
Paveikslelis

„Restorano lubose įrengtos „Classic Line Decor“ dekoratyvinės rozetės, iš kurių suformuoti šviestuvai, kompensuojantys trūkstamą lubų aukštį. Restorano sienos buvo dekoruotos gipso lipdiniais, tačiau prie jų nebuvo sudėtinga priderinti poliuretaninius „Classic Line Decor“ dekoro elementų, tad neverta bijoti skirtingų medžiagų miksavimo interjere. Kuriant šį interjerą norėjosi perteikti senamiesčio dvasią, suteikti kiekvienam restorano lankytojui autentiškumo pojūtį“. Pats „Sugamour“ konceptas – „klasikinis skanėstas naujame pavidale” diktuoja, kad restorano interjeras turi atspindėti klasikos ir modernumo derinį. Restorane gausu elegantiškų detalių: prabangūs šviestuvai, išskirtinio dizaino kėdės ir staliukai, todėl norėjosi sukurti „skanų derinį“, sudominsiantį restorano lankytojus ir kviečiančiu ne tik ragauti įvairius skanėstus, bet ir mėgautis supančia aplinka. „Sugamour“ tarsi padiktavo šiuo metu populiarius patalpų dekoravimo detalių pasirinkimus. Po restorano atidarymo lankytojai ėmė domėtis interjero dizaino sprendimais ir kur šių sienų bei lubų dekoravimo detalių galima įsigyti“, – teigiamu interjero įvertinimu dalijasi dizainerė.  (Nuotraukos iš IDizainas)

Kitos naujienos


Paveikslelis

Dekoratyvinių lubinių rozečių montavimo eiga – specialus video

Šiame video sužinosite, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti lubinių medaljonų montavimo darbus. Kartu su mumis sekdami žingsnis po žingsnio išmoksite gražiai ir…

Peržiūrėti

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Grožio salonų interjeras: nuo subtilumo iki prabangos

Grožio salonas – vieta, glaudžiai siejama su estetikos pojūčiu. Čia apsilankęs klientas, prieš įvertindamas specialisto darbą, dažniausiai atkreipia dėmesį į aplinką – sienų…

Peržiūrėti

Kodėl viešbučiai taip noriai investuoja į interjerų dekoratyvumą?

Naująjame STRUCTUM žurnale, išleistame prieš pat parodą RESTA, rašėme apie viešbučių interjerų dekoravimo svarbą bei įtaką gerai svečių savijautai.

Peržiūrėti
Paveikslelis