Dekoratyvinių lubinių rozečių montavimo eiga – specialus video

Šiame video sužinosite, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti lubinių medaljonų montavimo darbus. Kartu su mumis sekdami žingsnis po žingsnio išmoksite gražiai ir lygiai priklijuoti lubines rozetes. Pamoką galite bet kurioje vietoje sustabdyti, pasitikrinti, ar viską darote tikrai taip, kaip yra geriausia, o po to pratęsti kartu su mumis.

 

Kitos naujienos


Paveikslelis

Lubinių juostų montavimo eiga – specialus video

Atliekant lubinių juostų montavimo darbus ypač svarbus momentas yra kuo tikslesnis kampų išmatavimas ir išpjovimas, nes kuo didesnis tikslumas supjovus, tuo mažesnė siūlė…

Peržiūrėti

Lubinių apdailos juostų su paslėptu LED apšvietimu montavimo eiga

„Classic Line Decor” pristato, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti lubų su paslėptu LED apšvietimu dekoro darbus. Pamokoje rasite visus pagrindinius darbų etapus….

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kada verta rinktis lubų rozetes?

Lubų dekoravimas tampa vis populiaresnis: jį renkasi ir kuriantys išraiškingesnį, daugiau detalių turintį interjerą, ir subtilaus, minimalistinio interjero mėgėjai. Pastariesiems lubų dekoravimas gali tapti viso interjero akcentu.

Peržiūrėti

Klasika alsuojantis Vilniaus „Sugamour“ restorano dekoras

„Classic Line Decor“ dekoravimo detales galite išvysti ir populiariame „Sugamour“ restorane Vilniaus senamiestyje. Apie išskirtinio restorano interjero kūrimą pasakoja dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja.

Peržiūrėti
Paveikslelis