Lubinių juostų montavimo eiga – specialus video

Atliekant lubinių juostų montavimo darbus ypač svarbus momentas yra kuo tikslesnis kampų išmatavimas ir išpjovimas, nes kuo didesnis tikslumas supjovus, tuo mažesnė siūlė tarp susijungiančių juostelių ir, tuo pačiu, mažiau darbo glaistant sujungimus. „Classic Line Decor” specialistai pataria, kaip korektiškai atlikti šiuos darbus.

Kitos naujienos


Paveikslelis

Ištaigingos grindjuostės. Paprastos gudrybės – neįprastas rezultatas

Virš grindjuostės (pvz. SK-4018) palikite apie 4 cm aukščio sienos tarpą ir priklijuokite papildomą sieninę juostą (pvz. PCR-6076). Nudažykite grindjuostę, sienos tarpą bei plonąją viršutinę sieninę juostelę baltai. Rezultatas Jus tikrai sužavės.

Peržiūrėti

Kada klijuojamos lubų ir sienų juostos, grindjuostės? Apdailos meistrai pataria

Vienas sudėtingiausių ir tuo pačiu maloniausių darbų – rūpintis savos aplinkos jaukumu. Jei namuose vyksta pokyčiai, o namų apdailos darbų nusprendėte imtis patys, dalinamės keliais svarbiais patarimais, kas svarbu, atliekant sienų ir lubų apdailą.  Dažniausiai kylantis klausimas: kada ir kaip klijuojamos lubų juostos? Ar prieš klijuojant juostas reikia sienas nudažyti/ištapetuoti, ar tai atliekama jau po juostų klijavimo? Kada klijuojamos grindjuostės? Štai kas svarbiausia.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kaip įrengti paslėptą LED apšvietimą naudojant lubines apdailos juostas

Norint įrengti paslėptą LED apšvietimą, lubinę apdailos juostą reikia klijuoti tik apatine kraštine prie sienos.

Peržiūrėti

Lubinių apdailos juostų su paslėptu LED apšvietimu montavimo eiga

„Classic Line Decor” pristato, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti lubų su paslėptu LED apšvietimu dekoro darbus. Pamokoje rasite visus pagrindinius darbų etapus….

Peržiūrėti
Paveikslelis