Kodėl viešbučiai taip noriai investuoja į interjerų dekoratyvumą?

Mados kritikai atkreipia dėmesį, kad gyvenimo sąlygoms gerėjant, vis madingesni darosi prabangūs ir gausiau dekoruoti rūbai. Įdomu tai, jog panašūs principai galioja ir viešbučiams, kurie vis dažniau renkasi interjerą puošti ištaigingais dekoro elementais. Ne paslaptis, jog tokiuose elegantiškai, skoningai ir gausiai dekoruotuose viešbučiuose nakvynė kainuoja brangiau, tačiau aukštą kainą atsveria klientui suteikiami pojūčiai ir jausmai.  

Aukštus standartus atitinkančių viešbučių lankytojai neretai pasižymi puikiai išlavintu stiliaus ir skonio pojūčiu ir yra kritiški, vertinant aptarnavimo kokybės standartus. Siekiant patenkinti šių klientų lūkesčius ir poreikius, viešbučio interjerui būtina didelį dėmesį skirti interjero dizainui. Šiuolaikiniame interjere tradicijos derinamos su progresu – tai, kas laiko patikrinta ir patikima, derinama su tuo, kas funkcionalu ir praktiška. Modernios ir klasikinės detalės viešbučių interjere svečiui garantuoja ramybę ir patogumą pavargusiam, toli nuo namų bei šeimos atsidūrusiam keliautojui. Jaukų detalių kupina aplinka nebyliai jam šnabžda, kad čia bus maloniai ir pilnai juo pasirūpinta. 

Interjero dekorui naudojamos modernios detalės persipina su klasikiniais, tradicinio silueto lipdiniais. Siekiant viešbučio interjerui suteikti prabangumo ir jaukumo pojūtį, dažnai renkamasi naudoti grindų, sienų ir lubų apdailos juosteles, aksesuarus bei kitas klasikinio dekoro detales: konsoles, kolonas, piliastrus. „Classic Line Decor“ klasikiniai apdailos elementai, naudojami interjero puošybai, išsiskiria savo praktiškumu. Tai labai aktualu ne tik įrengiant viešbučio erdves, bet ir vėliau jas eksploatuojant. „Classic Line Decor“ lipdiniai: 

– lengvesni nei gipso ar mediniai; 

– paprastai ir greitai sumontuojami, minimalios laiko ir medžiagų sąnaudos; 

– lengvai transportuojami; 

– nereikia daug priežiūros, lengvai valomi; 

– atsparūs drėgmei; 

– išsiskiria stabilumu – netrūkinėja, neskilinėja dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių; 

– atsparūs įspaudimams ir įbrėžimams, netrupa. 

Dekoro elementai yra paruošti dažyti, jų paviršius padengtas kietu ir smūgiams atspariu išoriniu baltų dažų sluoksniu. Didelis kolekcijos „Classic Line Decor“ modelių pasirinkimas leidžia juos lengvai pritaikyti viešbučių, kavinių, restoranų, verslo bei poilsio patalpų, butų, namų interjerams. O įvairių istorinių laikotarpių lubinių ir sieninių juostų ornamentai bei reljefai padeda kurti daugybę interjero dekoravimo derinių, suteikiančių sienoms bei luboms išraiškingumo, pakeliančių aplinkos vertę. „Classic Line Decor“ lubinės apdailos juostos jau papuošė viešbučius Vilniuje „Kempinski Hotel Cathedral Square“ (5 žvaigždutės), „Artis Centrum Hotel“ (4 žvaigždutės), restoranų, pobūvių ir viešbučių centrą „Belmontas“. 

Naujame „Structum” žurnalo numeryje, išleistame prieš pat parodą „Resta”, rašėme apie viešbučių interjerų dekoravimo svarbą bei įtaką gerai svečių savijautai. Daugiau skaitykite čia. 

Kitos naujienos


Paveikslelis

„Classic Line Decor“ siekis – nepriekaištinga kokybė ir laimingi klientai

Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai… Jeigu reikėtų pasirinkti vieną iš šių prioritetų, būtų tikrai sudėtinga. Ilgametę patirtį sukaupusi „Classic Line…

Peržiūrėti

Grožio salonų interjeras: nuo subtilumo iki prabangos

Grožio salonas – vieta, glaudžiai siejama su estetikos pojūčiu. Čia apsilankęs klientas, prieš įvertindamas specialisto darbą, dažniausiai atkreipia dėmesį į aplinką – sienų…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Ką apie viešbutį pasako interjere naudojami lipdiniai?

Naujame STRUCTUM žurnale toliau tęsėme temą apie interjero vertės pakėlimą dekoruojant lubas ir sienas libdiniais, ir apie tai, kaip šią tendenciją plačiai naudoja viešbučių, restoranų bei pobūvių salių kūrėjai.

Peržiūrėti

Kaip įsirengti namie židinį ir Kalėdas sutikti prie rusenančios ugnelės?

Štai židinys, kurį galite turėti netgi ir tokiuose namuose, kur neįmanoma įrengti tikro židinio. Karkasas sumontuojamas iš gipsokartono plokščių, o padekoruotas šiais „Classic Line Decor“ aksesuarais:

Peržiūrėti
Paveikslelis