Siauri koridoriai – sukurkite jų sienoms ir luboms išskirtinį reljefą

Paveikslelis

Dažnai pasitaikanti problema – siauras ir ilgas koridorius, kurį ne taip paprasta užpildyti, siekiant, kad jis neliktų tiesiog įprastas stačiakampis su durimis. Dažnai į tokį koridorių būna sudėtinga įkomponuoti, pavyzdžiui, spintą ar krėslą, kadangi šie baldai  užimtų pusę erdvės ploto ir trukdytų praėjimui. Siekiant išspręsti nuobodaus, ilgo koridoriaus problemą – puikiai gelbsti sienų dekoravimas. Štai keletas idėjų, kaip sienų dekoro elementai vizualiai užpildo tuščią erdvę, suteikia  išskirtinį reljefą, o įžengus pro duris užplūsta „Wow” efektas.

Lubos vizualiai tampa aukštesnės ir lengvesnės įrengiant įtempiamas lubas, o pagal perimetrą – paslėptą LED apšvietimą, kurį dailiai įrėmina lubinės dekoratyvinės juostelės.  Tai suteikia erdvei gylio  ir rafinuotos prabangos. Siekiant, kad siauro kolidoriaus erdvė vizualiai prasiplėstų, sumaniai panaudojami dideli veidrodžiai, o jie įrėminti sieninėmis apdailos juostelėmis:

PCR-6003-2  – dekoratyvus kampukas veidrodžių įrėminimui

PCR-6003 – reljefinė sieninė juosta veidrodžių įrėminimui

SK-4010 – grindjuostė
Paveikslelis
Paveikslelis

Dešinėje esančioje nuotraukose atsispindi visi dekoravimo elementai, pagal interjero stilistiką nudažyti balta spalva, kuri suteikia erdvei estetiško lengvumo įspūdį. Interjero dekorui naudoti šie elementai:

PCR-6048 – plati sieninė juosta, dalinanti sieną į viršutinę ir apatinę zoną

PCR-6077  – sieninė juosta –išorinis panelių rėmas

PCR-6064 – siauriausia sieninė juosta – vidinis panelių rėmas

CR-5062-2 – dekoratyvinė gėlytė sienoms

SK-4007 – grindjuostė

Dešinėje esančioje nuotraukoje matomas sienų suskirstymas į dvi zonas. Viršutinė zona nudažyta švelnia kakavine spalva, o apatinėje zonoje siauromis juostelėmis suformuotas paneliavimas. Visi šie elementai nuo lubinių bei plačių juostų, durų bei nišų apvadų iki grindjuosčių nudažyti balta spalva. Šiam dekorui naudoti elementai:

PCN-2111 – iš lubinės juostos virš durų suformuotas kapitelis ir rėmelis aplink lubas

PCN-2046 – virš nišos kapitelis suformuotas iš lubinės juostos

SK-4015 – grindjuostė
Paveikslelis
Paveikslelis

Kairėje pusėje pavaizduotame interjere visas sienų paviršius dažytas švelnia gelsva spalva, o visi dekoro elementai – lubinės sienos, plačios ir siauros sieninės juostos, apvadai durims bei grindjuostės dažytos balta su lengvu gelsvu tonu spalva. Tokios sienos tarsi skleidžia šilumą bei prabangą.

PCR-6300 – plati sieninė juosta-apvadas durims.

F-PCR-6300 – lanksti juosta, skirta išlenktai viršutinei durų arkai

SK-4016 – grindjuostė

Kitos naujienos


Paveikslelis

Namų akcentas – išraiškingas koridoriaus interjeras

Kiek dėmesio skirti koridoriaus interjerui? Skonio reikalas, tačiau negalima šios patalpos užmiršti, juk koridorius – tai namų vizitinė kortelė. Apie koridorių dekoravimą, apšvietimą bei baldų pasirinkimus pasakoja dizainerė Beata.

Peržiūrėti

Sienų dekoras

Klasikinis interjeras – įkvėptas Antikos ir Renesanso. Jis ilgą laiką buvo neįsivaizduojamas be romėniškų kolonų, grakščiai remiančių aukštas patalpų lubas.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Sienų dekorų formavimo subtilybės

Ar žinojote, jog sienų dekoravimo darbus įmanoma atlikti ir patiems? „Classic Line Decor” profesionalai pataria, nuo ko verta pradėti ir kaip užtikrinti, kad…

Peržiūrėti

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti
Paveikslelis