Sienų dekorų formavimo subtilybės

Ar žinojote, jog sienų dekoravimo darbus įmanoma atlikti ir patiems? Classic Line Decor” profesionalai pataria, nuo ko verta pradėti ir kaip užtikrinti, kad galutinis rezultatas būtų toks, apie kokį svajojote:

  1. Procesas pradedamas nuo sienos išmatavimo ir planavimo. Turėdami viziją, kokio dekoro norėsite, galite suskaičiuoti, kiek metrų juostelių jums reikės, kiek prireiks įvairių papildomų dekoro detalių. Reikia susižymėti pieštuku ant sienos būsimas vietas, kuriose klijuosime juosteles, kad nenukryptume nuo pageidaujamo rezultato.
  2. Tuomet juosteles reikia susipjaustyti tinkamais ilgiais ir užtepus klijų tvirtinti prie sienos. Klijus tepkite saikingai, ne per arti juostelės krašto. Svarbiausia formuojant ant sienos rėmelius (paneles) – išlaikyti vienodus tarpus tarp suformuotų rėmelių. Juosteles taip pat galima papildomai sutvirtinti su specialiais vinukais, juos tvirtinant ne per arti juostelių susilietimo kampų, kad galėtumėte tinkamai suderinti susiliečiančias juosteles. Kol klijai džiūna, verta sujungimuose juosteles sutvirtinti adatėlėmis – taip jūsų suformuotas rėmelis liks savo vietoje, neišsiplės klijam džiūnant.
  3. Kitą dieną po juostelių priklijavimo atliekami kosmetiniai – glaistymo ir dažymo – darbai. Glaistyti reikėtų sujungimus, vėliau užglaistytas vietas nušlifuoti.
  4. Tuomet galime imtis dažymo, kuriam ypač svarbu pasirūpinti apsauginėmis juostelėmis – juk nesinori po rėmelių formavimo iš naujo dažyti sienų.
  5. Po dažymo belieka džiaugtis rezultatu!

Daugiau informacijos apie sienų dekoravimo eigą išvysite vaizdo įraše.

Paveikslelis

Kitos naujienos


Paveikslelis

Sieninių apdailos juostelių montavimo eiga – specialus video

„Classic Line Decor” pristato, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti vidinių namų sienų dekoro darbus.

Peržiūrėti

Kada klijuojamos lubų ir sienų juostos, grindjuostės? Apdailos meistrai pataria

Vienas sudėtingiausių ir tuo pačiu maloniausių darbų – rūpintis savos aplinkos jaukumu. Jei namuose vyksta pokyčiai, o namų apdailos darbų nusprendėte imtis patys, dalinamės keliais svarbiais patarimais, kas svarbu, atliekant sienų ir lubų apdailą.  Dažniausiai kylantis klausimas: kada ir kaip klijuojamos lubų juostos? Ar prieš klijuojant juostas reikia sienas nudažyti/ištapetuoti, ar tai atliekama jau po juostų klijavimo? Kada klijuojamos grindjuostės? Štai kas svarbiausia.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Sienų dekoras

Klasikinis interjeras – įkvėptas Antikos ir Renesanso. Jis ilgą laiką buvo neįsivaizduojamas be romėniškų kolonų, grakščiai remiančių aukštas patalpų lubas.

Peržiūrėti

Namus „įrėminkime” kaip tikrą meno kūrinį

Žurnale „Mano namai“ kalbame apie interjero linijas, kurios gali skirti eilinį interjerą, nuo turinčio charakterį. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio nekrinta į akis, nepastebimai pakylėja bendrą interjero vaizdą į aukštesnę kategoriją. Tos linijos – “Classic line decor” reljefinės apdailos juostos, taikomos tiek lubų, tiek grindų kraštavimui, sienų panelių formavimui. Tik kelios linijos, tarsi keli baigiamieji štrichai, išbaigiantys namų paveikslą,

Peržiūrėti
Paveikslelis