Patarimai ir subtilios idėjos – specialus video

Ne paslaptis, jog visi mes norime susikurti sau tokius namus, į kuriuos visada būtų gera ir jauku sugrįžti. Kaip juos tuo jaukumu pripildyti? Būdų gali būti įvairiausių ir tai priklauso nuo mūsų poreikių, norų ir vaizduotės. Namų erdvę galima pripildyti įvairiomis spalvomis ir jų žaismu, išskirtiniais baldais, tačiau siekiant sukurti išbaigtą interjerą, vertėtų didelį dėmesį skirti ir interjero „fonui” – luboms bei sienoms.  Dažniausiai patalpoje mūsų dėmesys krypsta į spalvas, baldus, interjero aksesuarus, tačiau dažnai nė nesusimąstome, kokią nuotaiką ir charakterį aplinkai kuria iš pirmo žvilgsnio nepastebimos detalės – lubų ir sienų dekoras. Šis namų interjero puošybos būdas – tai slaptasis dekoro elementas, kuris mažiausiai matomas, bet geba pripildyti namus šiltu jausmu. 

Keletas specialistų patarimų ir idėjų, kaip susikurti unikalų namų interjerą, naudojant „Classic Line Decor“ grindų, sienų bei lubų apdailos gaminius: 

  • Siekiant, kad siena nebūtų nuobodi ir tuščia, rekomenduojama naudoti apdailos juosteles, iš jų formuojant stačiakampio ar kvadrato formos rėmelius. Taip pat, į sienų paneles gali būti komponuojami veidrodžiai. 
  • Lanksčiais profiliais galima įrėminti arką, arkinį praėjimą. 
  • Lubų rozetėje galima įmontuoti laikrodžio mechanizmą.  
  • Konsoles, nudažius įvairiomis spalvomis galima panaudoti kaip knygų laikiklį.  
  • Profilius galima dažyti, suteikiant bronzos, sendinto aukso, Venecijietiško tinko atspalvius, akmens ornamentus arba pritaikyti prie interjero spalvų. Lubinės juostos, dažniausiai dažomos lubų spalvomis, o grindjuostės – sienų arba grindų. Grindjuostes dažant tamsiomis spalvomis, patalpa optiškai atrodo labiau suspausta, sumažėja. 
  • Dekoratyvinėmis juostomis galime vizualiai koreguoti erdvės proporcijas ir užmaskuoti vizualinius defektus. 

Apie tai, kaip korektiškai ir sumaniai papuošti interjerą, plačiau žiūrėkite šiame vaizdo įraše: 

Kitos naujienos


Paveikslelis

Namus „įrėminkime” kaip tikrą meno kūrinį

Žurnale „Mano namai“ kalbame apie interjero linijas, kurios gali skirti eilinį interjerą, nuo turinčio charakterį. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio nekrinta į akis, nepastebimai pakylėja bendrą interjero vaizdą į aukštesnę kategoriją. Tos linijos – “Classic line decor” reljefinės apdailos juostos, taikomos tiek lubų, tiek grindų kraštavimui, sienų panelių formavimui. Tik kelios linijos, tarsi keli baigiamieji štrichai, išbaigiantys namų paveikslą,

Peržiūrėti

Kolonos ir piliastrai: klasikinė prabanga

Didingą laikmetį primenančios kolonos ir piliastrai alsuoja prabanga ir solidumu. Tokia ornamentika įpareigoja išlaikyti klasikinį stilių visame interjere. Plačiau apie kolonas ir piliastrus pasakoja Classic Line Decor specialistai.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Ištaigingos grindjuostės. Paprastos gudrybės – neįprastas rezultatas

Virš grindjuostės (pvz. SK-4018) palikite apie 4 cm aukščio sienos tarpą ir priklijuokite papildomą sieninę juostą (pvz. PCR-6076). Nudažykite grindjuostę, sienos tarpą bei plonąją viršutinę sieninę juostelę baltai. Rezultatas Jus tikrai sužavės.

Peržiūrėti

Sienų ir lubų aksesuarai įkvepia interjerui gyvybės

Jei norisi interjerui suteikti emocijos, sienų bei lubų puošybai verta rinktis ne tik juostas, apvadus ar grindjuostes – galite pagyvinti namus įvairiais aksesuarais.

Peržiūrėti
Paveikslelis