Sienų ir lubų aksesuarai įkvepia interjerui gyvybės

Jei norisi interjerui suteikti emocijos, sienų bei lubų puošybai verta rinktis ne tik juostas, apvadus ar grindjuostes – galite pagyvinti namus įvairiais aksesuarais.

Paveikslelis

Lubų ir sienų puošybai

Aksesuarais dekoruojamos tiek lubos, tiek sienos. Ant lubų įvairius puošybos elementus galima derinti prie šviestuvų, pridėti akcentus lubų kampuose. Jeigu norisi puošti sienas, kurios jau yra dekoruotos rėmeliais, interjerui charakterio suteiks aksesuarais puošti rėmų kampai ar detalė rėmelio centre. Sienos įprastai dekoruojamos kiek kukliau, padailinami rėmeliai, kadangi bendras vaizdas turi derėti ir prie baldų, kitų interjero akcentų, tad nereikėtų perspausti.

Išraiškingesnis aksesuarai dažniausiai pasirenkami svetainės ir miegamojo dekoravimui. Svetainėje įvairiais ornamentais kuriamas jaukumas, o svetainėje panaudoti aksesuarai sukelia prabangos įspūdį.

Populiariausi sienų ir lubų aksesuarai – įvairių dydžių lapeliai, besiskleidžiančių pumpurų imitacijos, gėlių šakelės bei kiti augaliniai motyvai. 2021-ųjų metų interjero dizaino madose vyrauja atsigręžimo į gamtą tema, tad namų dekorui pasirinkdami augalinius ornamentus, eisite koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis. Sienų ir lubų aksesuarai naudojami tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere, o jų kiekis taip pat priklauso nuo to, kokią norisi sukurti nuotaiką. Baldai gali būti modernūs, o sienos gausiai išdabintos klasikiniais ornamentais. Tarpusavyje derinamos karališkos sienos ir minimalistiniai baldai bei modernus šviestuvas suteiks modernios klasikos įspūdį.

Paveikslelis
Paveikslelis

Aksesuarų spalva dažniausiai derinama prie sienos, ir nors populiariausias pasirinkimas – balta, kartais renkamasi sieną dažyti sodriai žalia, šviesiai rožine ar dar kita spalva, tuomet ja nudažomi ir ornamentai. Aksesuarų stiliaus, kiekio ir spalvų pasirinkimas priklauso nuo to, kokią atmosferą norisi sukurti – Viktorijos laikų, Luvro ar gamtos, natūralumo – pagal tai viskas derinama tarpusavyje (nuotraukos iš interjerų, kurtų Jekaterinos Kazmazovskajos „IDizainas“).

Dekoravimo pavyzdžiai

Sienų dekore panaudotas aksesuaras P-1091

Lubu-idejos-ornamentinis-rastas

Lubų dekore panaudoti aksesuarai P-1095P-1092P-1011.

Kitos naujienos


Paveikslelis

Dekoro elementai namų interjere: sparčiai augantis populiarumas

Tikriausiai daugelis interjerų neįsivaizduojami be tam tikrų dekoro elementų. Tai ypač būdinga modernaus klasikinio dekoro (angl. classic decor) stiliaus gyvenamosioms ar komercinės paskirties…

Peržiūrėti

Sienų dekoras

Klasikinis interjeras – įkvėptas Antikos ir Renesanso. Jis ilgą laiką buvo neįsivaizduojamas be romėniškų kolonų, grakščiai remiančių aukštas patalpų lubas.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Sienų dekorų formavimo subtilybės

Ar žinojote, jog sienų dekoravimo darbus įmanoma atlikti ir patiems? „Classic Line Decor” profesionalai pataria, nuo ko verta pradėti ir kaip užtikrinti, kad…

Peržiūrėti