Slaptas harmonijos kodas – dekoras

Dekoras, kuriantis nuotaiką 

Kiekvienas, galvodamas apie savo namus, įsivaizduojame, kaip norėtume juose jaustis, tačiau ar susimąstome, kas tuos jausmus ir emocijas kuria? Atsakymas į šį klausimą slypi ne kur kitur, o interjero detalėse. Pavyzdžiui, poilsio zonoms, kuriose reikalinga ramybė, dažniausiai pasirenkamos švelnios spalvos ir santūrios detalės. Tuo tarpu laisvalaikio erdvėse norisi žavios, žaismingos  aplinkos, gebančios pažadinanti kūrybiškumą, todėl kolorite vyrauja ryškios spalvos ir kontrastingi dekoro akcentai. Kuriant darną tarp įvairių spalvų, formų, tekstūrų baldų bei aksesuarų derinių, galima suteikti patalpoms norimą nuotaiką.  

Dekoras, kuriantis įvaizdį 

Vienas pagrindinių aspektų, kurį apsvarstome įsirenginėjant ar atsinaujinant namus yra – kokį interjero stilių rinktis? Modernų? Klasikinį? Skandinavišką? Kokį namų stilių labiausiai mėgsta būtent mūsų šalies gyventojai, pasakyti vis sudėtingiau. „Lietuviai yra santūrūs, iš jų  lūpų dažnai nuskamba frazė „kad nebūtų per daug“, tačiau dekoro detales jaukumui sukurti vis dėlto renkasi noriai. Dėl to, galima teigti, jog interjero stiliaus sąvoka tapo lanksčia ir šiandien jos nebegalima įsprausti į griežtus rėmus. Žmonės  dažnai nebenori kategoriškai laikytis vien tik griežto klasikinio ar vien tik modernaus namų stiliaus. Šiandieninėse tendencijose šie du stiliai persipina ir sąveikauja tarpusavyje, o svarbiausiu aspektu virsta harmonija, kurią padeda sukurti mūsų interjero dekoravimo elementai– I. Eimontienė.  

 Harmonijos kūrimas „Classic Line Decor“ gaminiais 

„Classic Line Decor“ partneriai architektai pastebi, jog pastaruoju metu daugėja klientų, pavargusių nuo monotoniškų ir tiesių interjero linijų bei formų. Žmonės vis dažniau ieško unikalių bei išskirtinių sprendimų, suteiksiančių namams gyvybės ir jaukumo. Vienas iš tokių sprendimų yra grindų, sienų bei lubų dekoravimas, kurio poreikis, ypač pastaruoju metu sparčiai auga. Dekorui naudojamos lubinės juostos sušvelnina  griežtą susikirtimą tarp sienų ir lubų ir suteikia luboms aukščio bei gylio pojūtį. Sieninių juostų  ir aksesuarų pagalba galima užpildyti tuštumą, sukuriant įvairias puošnias kompozicijas. Durų briaunas apjuosę plačiais  apvadais, parinkę grindjuostes, langus įrėminę derančio reljefo juostomis, sukursite elegantišką, harmoningą ir išbaigtą interjerą. Mūsų straipsniuose rasite praktinių patarimų, kaip  sumaniai panaudoti įvairius juostų derinius savo interjere. Improvizuokite ir mėgaukitės rezultatu, kurdami savo svajonių interjerą! 

Structum žurnale rašome apie dekoro elementų svarbą, būdus, kaip suteikti patalpai harmonijos ir darnos. Visą straipsnį rasite čia.

Galerija

Kitos naujienos


Paveikslelis

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti

Dekoro elementai namų interjere: sparčiai augantis populiarumas

Tikriausiai daugelis interjerų neįsivaizduojami be tam tikrų dekoro elementų. Tai ypač būdinga modernaus klasikinio dekoro (angl. classic decor) stiliaus gyvenamosioms ar komercinės paskirties…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Patarimai ir subtilios idėjos – specialus video

Apdailos elementai sienoms ir luboms – kaip korektiškai ir sumaniai papuošti interjerą.
Elegantiškos detalės praturtinančios Jūsų namų aplinką.

Peržiūrėti