Kurkime jaukesnę aplinką kartu su „Classic Line Decor”

Turbūt daugeliui jau įgriso tuščios, šaltos ir nuobodžios sienos namuose, menančios skandinavišką minimalizmą. Tokia aplinka labiau tinka biurams, bet ne namams. Namai – tai vieta, kur grįžę iš darbų norime sušilti, pasijausti jaukiai ir patogiai. Namams tai suteikia įvairios smulkios detalės, kuriomis slystantis žvilgsnis suteikia malonų ir šiltą pasigėrėjimą ir pasigrožėjimą. Tai pakelia nuotaiką ir nesinori bėgti iš namų. Papuoškime lubas ir sienas su „Classic Line Decor“ . Tai padaryti nesudėtinga ir kainuoja ne taip daug, o vertės namams priduoda labai daug.

Paveikslelis
Paveikslelis

„Classic Line Decor“ interjero puošybos elementai pagaminti iš poliuretano, jų fasadinis paviršius padengtas gruntiniais baltais dažais. „Classic Line Decor“ apdailos detalės puikiai paruoštos dažymui, tad galimas įvairių spalvų ir stilių žaismas. Dažus galima naudoti įvairius, išskyrus acetoninius. Juostos lengvos, tačiau kietos ir atsparios įspaudimams (skirtingai nei gaminiams iš putplasčio). Gaminiai iš poliuretano atsparūs drėgmei – skirtingai nei mediniai apvadai: neatsiranda įtrūkimų, todėl drąsiai galima dekoruoti vonios kambarius. Jų privalumas – paprastas sumontavimas, kuriam nebūtinas ypatingas specialistas – viską galite padaryti patys. Kaip tai atlikti, išsamiau patarsime kitame straipsnyje.

Dekoro elementai suteikia plačias galimybes puošti ne tik namus, bet ir kavines, restoranus, viešbučius (Vilniuje viešbutis „Kempinski“ dekoruotas „Classic Line Decor“ gaminiais), reklaminių klipų, kino filmų, televizijos laidų scenoms dekoruoti. „Classic Line Decor“ dekoro elementais buvo puošiama scena operos ir baleto teatre operos „Ernani“ premjerai.

Dažnai pastebime, kad vis dar vyrauja nuomonė, kad taip dekoruojami tik labai prabangūs klasikinio stiliaus namai, kad tai įpareigoja būstą apstatyti prabangiais ir brangiais baldais Ir kad tai „neprieinama paprasto žmogau kišenei“.

Paveikslelis
Paveikslelis

Taigi skubame išsklaidyti šį mitą, nes „Classic Line Decor“ kolekcijoje yra gausu puošybos elementų, tinkančių net gi modernios linijos aplinkai pagyvinti, o kainos – geriausios Lietuvoje, tikrai prieinamos visiems (pvz. apjuosti vieno kambario lubas, kurių ilgis apie 20 metrų, kainuotų 350-400 lt). Labai mėgstama tendencija – kombinuoti klasikinį ir modernų stilių. Vis labiau populiarėja Provanso stiliaus interjerai. „Classic Line Decor“ kviečia išlaisvinti fantaziją ir puošti savo namus; suteikti jiems daugiau šilumos, stiliaus bei grožio.

Kitos naujienos


Paveikslelis

Interjero dizaino tendencijos 2021-aisiais

2021-ieji atėjo su viltimi, kad šie metai bus geresni už praėjusius, visi laukia atsigavimo, naujos pradžios. Praleidžiant gerokai daugiau laiko namuose, interjeras naujais metais įgauna ypatingą svarbą.

Peržiūrėti

Kokios interjero dekoravimo tendencijos 2020 metais?

Štai kokias madas diktuoja garsiausi Europos interjerų kūrėjai ką tik praėjusioje parodoje „Salone del Mobile“ Milane. Kryptis aiški – NE plikoms sienoms! Sienų dekoras reljefinėmis juostelėmis ir aksesuarais tiesiog būtinas išbaigtam interjerui.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Modernaus ir klasikinio stiliaus derinimas

Moderni klasika jau nebe pirmus metus karaliauja tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Šiam deriniui kurti dažnai pasitelkiamos klasikinės sienų bei lubų dekoravimo…

Peržiūrėti

Namus „įrėminkime” kaip tikrą meno kūrinį

Žurnale „Mano namai“ kalbame apie interjero linijas, kurios gali skirti eilinį interjerą, nuo turinčio charakterį. Tai, kas iš pirmo žvilgsnio nekrinta į akis, nepastebimai pakylėja bendrą interjero vaizdą į aukštesnę kategoriją. Tos linijos – “Classic line decor” reljefinės apdailos juostos, taikomos tiek lubų, tiek grindų kraštavimui, sienų panelių formavimui. Tik kelios linijos, tarsi keli baigiamieji štrichai, išbaigiantys namų paveikslą,

Peržiūrėti
Paveikslelis