Interjero dizaino tendencijos 2021-aisiais

2021-ieji atėjo su viltimi, kad šie metai bus geresni už praėjusius, visi laukia atsigavimo, naujos pradžios. Praleidžiant gerokai daugiau laiko namuose, interjeras naujais metais įgauna ypatingą svarbą.

Paveikslelis

Daugiau spalvų

Pastaruosius keletą metų kitoms spalvoms vietos neužleido baltas interjeras: sienos, lubos, net baldai bei kitos detalės. Šiemet ši mada turėtų pradėti trauktis – sienų dažymui rekomenduojama rinktis ryškesnes spalvas, įnešti interjerui gyvumo. Neseniai įsirengusiems interjerus, kuriuose dominuoja balta spalva, rekomenduojama pagyvinti vaizdą ryškesnėmis detalėmis, sodrios spalvos baldu ir ryškiomis užuolaidomis. Sienos taip pat įgaus gyvybės, jei jas dekoruosite juostelėmis: rėmelių formavimas ant sienų suteiks interjerui charakterio.

Apgalvoti deriniai

2021-aisiais iš populiarumo viršūnių ims trauktis vieno gamintojo, vienodo stiliaus baldai visam interjerui. Vietoj to, verta rinktis skirtingo stiliaus baldus bei kitas detales, o viską suderinti pasirenkant tam tikrą spalvinę gamą ar dizainą.

Kitas 2021-ųjų atneštas pasirinkimas – industrinis stilius. Tarpusavyje derinamas modernus ir tradicinis stilius, aukštos lubos, tame pačiame interjere naudojamos medžio ir metalo detalės – tai vienas naujausių dizainerių sprendimų naujiesiems Jaučio metams. Čia galima derinti klasikines lubų ir sienų dekoravimo detales su industrinėmis spalvomis – pilka, tamsiai ruda.

Natūralu ir tvaru

Pasauliui sustojus daugelis atsigręžė į gamtą, tad šis sugrįžimas vyraus ir namų interjeruose. Šiais metais verta rinktis natūralias medžiagas ar iš panaudotų žaliavų pagamintus baldus. Namus galima dekoruoti dideliais, vešliais augalais, rinktis iš natūralių medžiagų pagamintus lovų užtiesalus, pagalvėles. Taip pat populiarūs – gamtos motyvai sienų ir lubų dekoravime. Galima rinktis augalų motyvais puoštas lubų rozetes, sienų bei lubų dekoravimo juostas, kurias puošia gėlių ar vijoklių ornamentai. Subtiliam interjerui rekomenduojama reljefinėmis sienų dekoro juostelėmis įrėminti tapetų fragmentus su medžių, šakų, augalų motyvais.

Subtili prabanga

Subtili prabanga ir elegancija – niekuomet neišeinantis iš mados derinys ir šiemet bus vienas iš interjero pasirinkimų. Dekoruoti veidrodžiai, šviestuvai, kiek išblukę, tačiau tarsi buvusį ištaigingumą bei prabangą atmenantys baldai – taip verta dekoruoti namus 2021-aisiais. Moderni klasika taip pat keliauja koja kojon su madomis: dizaineriai rekomenduoja rinktis interjerą, kuris primintų saikingai prabangaus, bet tuo pačiu ir modernaus viešbučio kambarį.

Paveikslelis

Kitos naujienos


Paveikslelis

Dekoro elementai namų interjere: sparčiai augantis populiarumas

Tikriausiai daugelis interjerų neįsivaizduojami be tam tikrų dekoro elementų. Tai ypač būdinga modernaus klasikinio dekoro (angl. classic decor) stiliaus gyvenamosioms ar komercinės paskirties…

Peržiūrėti

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kaip per dešimtmetį keitėsi klasikinių dekoro detalių tendencijos?

Peržiūrėti

Kada verta rinktis lubų rozetes?

Lubų dekoravimas tampa vis populiaresnis: jį renkasi ir kuriantys išraiškingesnį, daugiau detalių turintį interjerą, ir subtilaus, minimalistinio interjero mėgėjai. Pastariesiems lubų dekoravimas gali tapti viso interjero akcentu.

Peržiūrėti
Paveikslelis