„Classic Line Decor“: nuo biuro namuose iki didžiulių sandėlių

Praėjo kiek daugiau nei dešimtmetis nuo mūsų verslo pradžios, kuri buvo įdomi, bet, tuo pačiu, kiek sudėtinga ir pilna iššūkių. Klientai mato, kokie mes esame dabar, tačiau nedaugelis žino, jog pirmasis „Classic Line Decor“ „biuras“ buvo įkurtas namie, o sandėlys – garaže.

 

Paveikslelis

Pradžia ir augimas

Viskas prasidėjo nuo dviejų žmonių įmonės ir ilgainiui išaugo į šaunią darbuotojų komandą bei didžiulius prekių sandėlius. Per dešimtmetį įmonei teko patirti įvairių išbandymų, vienas didžiausių – ekonominė krizė, bet visa tai praėjo, o šis laikas buvo išnaudotas efektyviai, buvo rasti kokybiškesnių prekių tiekėjai – gamintojai bei vyko aktyvi įmonės plėtra į užsienio rinkas. „Classic Line Decor“ sėkmingai vykdo prekybą skandinavijos šalyse. Tai gali pasirodyti kiek netikėt, kadangi įprasta manyti, jog skandinaviškas interjeras gali būti tik minimalistinis ir modernus, tačiau tai tik mitas, iš tiesų, švedai ir norvegai mėgsta kurti ne pirmą šimtmetį skaičiuojančio namo įvaizdį.

Prabangių interjerų kūrimas

„Classic Line Decor“ veiklą visus šiuos metus lydėjo ne tik iššūkiai, bet ir įvairūs projektai. Džiaugiamės galėję prisidėti dekoruojant prabangių viešbučių „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ ir „PACAI“ interjerus. Taip pat, įspūdingo ir išskirtinio dizaino sprendimus, kuriuos mums pavyko įgyvendinti, galite išvysti restorane „Sigmutės kiemelis“.

Paveikslelis
Paveikslelis

Bendradarbiavimas su garsiais prekių ženklais

Praėjusių 2021-ųjų metų lapkričio mėnesį pro „Classic Line Decor” salono duris įžengė kūrybos agentūros „The Magic“ atstovas su kvietimu prisidėti prie neeilinio projekto – kuriamo reklaminio klipo.  Tuomet žinojome tik tiek, jog jis bus skirtas garsiam Prancūzijos prekės ženklui. Remdamiesi būsimo reklaminio klipo brėžiniais, komandoje kartu skaičiavome, derinome ir rinkome tinkamiausias juosteles reklaminės scenos sienų dekorui. Paslapties šydas dėl reklamos turinio kurstė smalsumą ir azartą, tad dirbdami kantriai laukėme – KAS BUS? Galutinis rezultatas pribloškė mus visus, reklaminis klipas buvo skirtas visame pasaulyje žinomo prabangios juvelyrikos kūrėjo „Cartier“ papuošalų, o tiksliau – žiedo „Clash“ pristatymui. Reklamoje išryškinamas maištingumas, susitinkantis su elegancija bei prabanga, kurią didžiuojamės galėję sukurti savo „Classic Line Decor” gaminiais. Mūsų produktus galite matyti šiame reklaminiame klipe.

Galimybė prisidėti prie išskirtinių projektų

Vienas įdomiausių projektų, prie kurio teko prisidėti „Classic Line Decor“ – tai vilkiku per Lietuvą keliaujanti Giovanni Battistos Pergolesi opera „Tarnaitė ponia“, kuriai pastatymą kūrė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro komanda. Mūsų dekoro elementų pagalba, naudojant sieninių bei lubinių juostelių ir aksesuarų derinius, tuščia vilkiko priekaba tapo ryškia bei ištaiginga scena.

Paveikslelis
Paveikslelis

Atsinaujinimas

Dešimtmetį skaičiuojantis „Classic Line Decor“ gyvavimo kelias grįstas tiek iššūkiais, tiek galimybėmis, paskatinusiomis tobulėti.  Mūsų prekės ženklas yra pasiruošęs ir toliau žengti koja kojon su besikeičiančiomis tendencijomis, todėl šiemet jubiliejaus proga esame pasiruošę Jus nudžiuginti atsinaujinusiu įmonės įvaizdžiu. Apie tai skaitykite kitame mūsų straipsnyje.

Kitos naujienos


Paveikslelis

„Classic Line Decor“ siekis – nepriekaištinga kokybė ir laimingi klientai

Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai… Jeigu reikėtų pasirinkti vieną iš šių prioritetų, būtų tikrai sudėtinga. Ilgametę patirtį sukaupusi „Classic Line…

Peržiūrėti

Grožio salonų interjeras: nuo subtilumo iki prabangos

Grožio salonas – vieta, glaudžiai siejama su estetikos pojūčiu. Čia apsilankęs klientas, prieš įvertindamas specialisto darbą, dažniausiai atkreipia dėmesį į aplinką – sienų…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Ką apie viešbutį pasako interjere naudojami lipdiniai?

Naujame STRUCTUM žurnale toliau tęsėme temą apie interjero vertės pakėlimą dekoruojant lubas ir sienas libdiniais, ir apie tai, kaip šią tendenciją plačiai naudoja viešbučių, restoranų bei pobūvių salių kūrėjai.

Peržiūrėti

Klasika alsuojantis Vilniaus „Sugamour“ restorano dekoras

„Classic Line Decor“ dekoravimo detales galite išvysti ir populiariame „Sugamour“ restorane Vilniaus senamiestyje. Apie išskirtinio restorano interjero kūrimą pasakoja dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja.

Peržiūrėti
Paveikslelis