Kviečiame apsižvalgyti mūsų ekspozicijų salone

„Classic Line Decor“ saloną, kuriame puikuojasi įkvepianti ekspozicija, sužadinsianti Jūsų vaizduotę jaukesniam gyvenimui rasite adresu – T.Ševčenkos g. 19, Vilniuje.

Paveikslelis

Įrengiant ekspoziciją mums talkino talentinga dizainerė Jekaterina Kazmazovskaja – UAB „IDizainas“, Saulius Banys ir lipdinių montavimo grupė, šaunūs elektrikai Eugenijus ir Martynas sumontavo ir pajungė LED apšvietimą – Mes Elektrikai.

Inga ir Dovydas padės išsirinkti tinkamiausius apdailos sprendimus ir pasirūpins, kad Jūsų užsakymas būtų įvykdytas laiku.

Lauksime Jūsų T.Ševčenkos g. 19, Vilniuje:

Kitos naujienos


Paveikslelis

„Classic Line Decor“ siekis – nepriekaištinga kokybė ir laimingi klientai

Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai… Jeigu reikėtų pasirinkti vieną iš šių prioritetų, būtų tikrai sudėtinga. Ilgametę patirtį sukaupusi „Classic Line…

Peržiūrėti

„Classic Line Decor“: nuo biuro namuose iki didžiulių sandėlių

Classic Line Decor skaičiuoja dešimtuosius gyvavimo metus, o jubiliejaus proga prekių ženklas džiugins klientus atsinaujinusiu įmonės įvaizdžiu. Apie tai, kaip gimė idėja prekiauti išskirtinėmis namų puošybos detalėmis ir kodėl nusprendė keisti įmonės įvaizdį, pasakoja įmonės vadovė Inga Eimontienė.

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Kurkime jaukesnę aplinką kartu su „Classic Line Decor”

Turbut daugeliui jau įgriso tuščios, šaltos ir nuobodžios sienos namuose, menančios skandinavišką minimalizmą. Tokia aplinka labiau tinka biurams, bet ne namams. Namai – tai vieta, kur grįžę iš darbų norime sušilti, pasijausti jaukiai ir patogiai. Namams tai suteikia įvairios smulkios detalės, kuriomis slystantis žvilgsnis suteikia malonų ir šiltą pasigėrėjimą ir pasigrožėjimą. Tai pakelia nuotaiką ir nesinori bėgti iš namų.

Peržiūrėti