Interjero detalės praturtinančios šiuolaikinius namus

 

Įsivaizduojate kaip interjere turėtų atrodyti  sienų dekoras tačiau nežinote nuo ko pradėti?

 

Jūs esate tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku, nes mes atsakysime į visus šiuos klausimus, paruošime sienų dekoravimo vizualizacijos brėžiniuspaskaičiuosime kokių ir kiek dekoro juostelių bei aksesuarų reikės, taip pat pasirūpinsime meistrų paslaugomis.

Siekiame labiau suprasti Jūsų poreikius, kad galėtūme suteikti paslaugas, kurios palengvintų Jūsų darbus. Esame atviri jūsų klausimams ir pasiruošę padėti kūryboje.

Tad netrukus pristatysime naują „Classic Line Decor” paslaugą – sienų ir lubų dekoro brėžiniai +  sąmata. Ši paslauga sutaupys interjerų dizaineriams bei savarankiškai įsirenginėjantiems namus žmonėms begales laiko, bei suteiks neišsenkančius klodus kuriant unikalius interjerus. Jau greitai!

Mūsų komanda taip pat naudos tik aukščiausios kokybės dekoro gaminius, kad kiekvienas interjeras būtų patrauklus, įsimintinas ir ilgaamžis. Mes tikimės, kad ši nauja paslauga taps populiaria ir padės kurti išskirtinius, prabangius ir patrauklius interjerus. Žemiau iliustruoja pavyzdys su projektiniu brėžiniu ir šalia – jau dekoruota siena. Jei norite nepraleisti šios informacijos apie naująją paslaugą sienų ir lubų dekoro brėžiniai +  sąmata paspauskite žemiau esančią nuorodą „Informuokite mane apie paslaugą” , įveskite savo e-pašto adresą ir tikrai nepraleisite naujienų sienų bei lubų dekoravimo tema. O mes pažadame būti dosnūs dekoro įdėjomis.Kartu sukursime begalę šaunių interjerų.

Informuokite mane apie paslaugą

Galerija

Kitos naujienos


Paveikslelis

Lubų ir sienų juostos. Kaip montuoti? Apdailos juostų montuotojai-dekoratoriai pataria

Prieš rinkdamiesi sienų ir lubų dekoravimo detales, turite gerai apgalvoti, kuriose vietose jos bus montuojamos, kokio ornamento ir kiek sienų ir lubų juostų Jums reikės.Įsigiję dekoro elementus ir nusprendę juos sumontuoti patys, dirbkite pagal profesionalių meistrų nurodymus, pateiktus šiame straipsnyje.

Peržiūrėti

Sienų dekorų formavimo subtilybės

Ar žinojote, jog sienų dekoravimo darbus įmanoma atlikti ir patiems? „Classic Line Decor” profesionalai pataria, nuo ko verta pradėti ir kaip užtikrinti, kad…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Sieninių apdailos juostelių montavimo eiga – specialus video

„Classic Line Decor” pristato, kaip paprastai savo pastangomis galite atlikti vidinių namų sienų dekoro darbus.

Peržiūrėti

„Classic Line Decor“ siekis – nepriekaištinga kokybė ir laimingi klientai

Kokybiškos prekės, dėmesys kiekvienam pirkėjui ir profesionalų patarimai… Jeigu reikėtų pasirinkti vieną iš šių prioritetų, būtų tikrai sudėtinga. Ilgametę patirtį sukaupusi „Classic Line…

Peržiūrėti
Paveikslelis