Aukštos lubos

Aukštos lubos – vienas didžiausių patalpų privalumų. Visų pirma, jos sukuria tarsi lengviau kvėpuoti leidžiantį erdvės pojūtį, o antra – suteikia galimybę kur kas turtingiau dekoruoti sienas, o ir pačias lubas. Jei lubos žemos, rekomenduojama palikti sienas lygias, neskaidyti jų zonomis ir nenadoti detalių, dar labiau mažinančių erdvę. O jei lubų aukštis didesnis nei standartinis – tai idealus variantas klasikiniam interjerui.

Kad patalpos aukštis pademonstruotų visus privalumus ir nebūtų nejaukios salės pojūčio (kurį sukuria lygios plokščios lubos) rekomenduojame pagalvoti apie kesoninio tipo lubas su įgilinimais. Sudalintos kvadratais arba stačiakampiais, įrėmintos klasikinio profilio kampinėmis juostomis (pvz.: PCN-2002) lubos taps „lengvesnėmis”, „ažūriškesnėmis”, o įgilinimuose galima bus paslėpti papildomą apšvietimą, nekonkuruosiantį su centre dominuojančiu dekoratyviniu šviestuvu. Visą lubų perimetrą būtina įrėminti dekoratyvia bei puošnia profiliota juosta (pvz.: PCN-2033). Balta spalva ir klasikinis profilis – nedominuos, tačiau lūžtanti šviesa išryškins minkštus perėjimus ir subtilų šešėlių žaismą.

Aukštas sienas galite drąsiai dažyti tamsesne spalva ir skaidyti į segmentus, įrėmintus siauromis dekoratyvinėmis juostomis (pvz.: PCR-6005), o jų rėmą dar kartą atkartoti platesnėmis juostomis su kukliu profiliu. Erdvės pojūčio toks dekoravimas tikrai nesumenkins, priešingai, didelei erdvei

Galerija

Kitos naujienos


Paveikslelis

Sienų Moldingai- Dizainerės patarimai

Gražų ir harmoningą interjerą sukuria iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės. Tokios detalės yra grindjuostės, lubų apvadai, moldingai ir įvairūs kiti dekoro elementai, skirti sienų, lubų bei kitų paviršių gražinimui.

Peržiūrėti

Lubinių juostų montavimo eiga – specialus video

Atliekant lubinių juostų montavimo darbus ypač svarbus momentas yra kuo tikslesnis kampų išmatavimas ir išpjovimas, nes kuo didesnis tikslumas supjovus, tuo mažesnė siūlė…

Peržiūrėti
Paveikslelis
Paveikslelis

Lubų ir sienų juostos. Kaip montuoti? Apdailos juostų montuotojai-dekoratoriai pataria

Prieš rinkdamiesi sienų ir lubų dekoravimo detales, turite gerai apgalvoti, kuriose vietose jos bus montuojamos, kokio ornamento ir kiek sienų ir lubų juostų Jums reikės.Įsigiję dekoro elementus ir nusprendę juos sumontuoti patys, dirbkite pagal profesionalių meistrų nurodymus, pateiktus šiame straipsnyje.

Peržiūrėti

Sienų ir lubų aksesuarai įkvepia interjerui gyvybės

Jei norisi interjerui suteikti emocijos, sienų bei lubų puošybai verta rinktis ne tik juostas, apvadus ar grindjuostes – galite pagyvinti namus įvairiais aksesuarais.

Peržiūrėti
Paveikslelis